تشریح جزییات اقدامات شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۷۰۴۴۶۰۷
حسین نظری با اعلام این مطلب گفت: بمناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شهرداری تهران جهت برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از تمامی توان، نیروها و تجهیزات خود بهره خواهد گرفت.
نظری در ادامه افزود: فضاسازی سطح شهر و آذین بندی ویژه مسیرهای راهپیمایی، اکران طرحهای فرهنگی با استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود، پشتیبانی از مناطق درگیر با مسیرهای راهپیمایی به منظور پاکسازی مسیرهای راهپیمایی در قبل، حین و پس از مراسم توسط سازمان مدیریت پسماند، رسیدگی ویژه به فضای سبز و آماده سازی بوستانهای واقع در مسیرهای راهپیمایی، تحویل شاخه گل جهت مراسم گلباران و گل آرایی جایگاه توسط سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران، انجام بازدیدهای ایمنی و استقرار تیمهای عملیاتی شامل نیروهای آتش نشان، خودروهای سبک و سنگین و.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
وی مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را برشمرد و گفت: مسیر شماره یک: مسجد امام حسین (ع) ـ میدان امام حسین (ع) ـ خیابان انقلاب ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره دو: مسجد جامع ابوذر ـ میدان ابوذر ـ خیابان ابوذر ـ بزرگراه آیت الله سعیدی ـ میدان آزادی، مسیر شماره سه: مسجدامام هادی (ع) ـ خیابان آقایی ـ میدان معلم ـ خیابان تختی ـ بزرگراه آیت الله سعیدی ـ میدان آزادی، مسیر شماره چهار: مسجد دارالسلام ـ میدان منیریه ـ خیابان معیری ـ خیابان کارگر ـ میدان انقلاب ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره پنج:مسجد الجواد (ع) ـ میدان هفتم تیر ـ خیابان مفتح ـ خیابان انقلاب ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره شش: مسجد حضرت امیر (ع) ـ خیابان کارگرشمالی ـ میدان انقلاب ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره هفت: مسجد حضرت مهدی (عج) ـ خیابان ستارخان ـ خیابان شادمهر ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره هشت: مسجد ابوالصدق ـ خیابان امام خمینی (ره) ـ خیابان کارون ـ خیابان آذربایجان ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی، مسیر شماره نه: مسجد امام سجاد (ع) ـ بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی ـ فلکه دوم صادقیه ـ بزرگراه محمد علی جناح ـ میدان آزادی، مسیر شماره ده: مسجد قمر بنی هاشم (ع) ـ خیابان شهید بختیاری (سی متری جی) ـ بزرگراه آیت الله سعیدی ـ میدان آزادی، مسیر شماره یازده: مسجد جامع رسول اکرم (ص)، تهرانسر، بلوار شاهد، بلوار تهرانسر، میدان کمال الملک، بزرگراه لشگری، میدان آزادی، مسیر شماره دوازده: مسجد نظام مافی، بلوار ایت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه محمدعلی جناح، میدان آزادی؛ مسیرهای دوازده گانه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن میباشد.
باشگاه خبرنگاران جوان اجتماعی شهریمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: شورای شهر شهرداری تهران انقلاب ـ خیابان آزادی ـ میدان آزادی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مسیر های راهپیمایی ـ بزرگراه آیت الله مسیر شماره
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۰۴۴۶۰۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
خدماترسانی ویژه اتوبوسرانی در شب های قدر
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیهای، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، از خدماترسانی ناوگان اتوبوسرانی به شرکتکنندگان در مراسم لیالی قدر، خبر داد.
اتوبوسرانی تهران برای رفاه حال شرکتکنندگان در مراسم شبهای قدر که در تاریخهای ۱۰، ۱۲ و ۱۴ فروردین در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار میشود، در پایان مراسم خدمات حمل و نقلی از مبادی و مسیرهای مشخص شده به شرح ذیل، ارائه میکند:
مبدا: میدان هادی ساعی - خیابان مدرس مسیر: خانیآباد نو - نازی آباد - میدان راه آهن
مبدا: خیابان فداییان اسلام -روبروی بیمارستان فیروزآبادی مسیر: دولت آباد- سیزده آبان- میدان شوش-میدان خراسان- خاوران-شهرک نظامی-زمان آباد
مبدا: ضلع شمالی حرم - خیابان فداییان اسلام -روبروی بیمارستان فیروزآبادی مسیر: دولت آباد- سیزده آبان- میدان شوش-میدان خراسان- خاوران-شهرک نظامی-زمان آباد
مبدا: ضلع جنوبی حرم- میدان سلمان فارسی- خیابان زهره وند مسیر: کهریزک- باقر شهر
مبدا: گردشی مترو شهرری مسیر: مترو شهرری- میدان هادی ساعی